Náš tým
Náš tým

Magdaléna Grünbecková
vedení školy

magdalena.grunbeckova@scioskola.cz

+420 734 461 434

Jirka

Jiří Hlinka
vedení školy

jiri.hlinka@scioskola.cz

+420 737 841 812

IMG 0335 (2)

Lucie Jungová
hospodářka

lucie.jungova@scioskola.cz

Dominika Kotraydová

Dominika Kotradyová
průvodkyně v Přípravné třídě

dominika.kotradyova@scioskola.cz

Eva Divišová

Eva Divišová
asistentka v Přípravné třídě

eva.divisova@scioskola.cz

Iva Rampichová

Iva Rampichová
průvodkyně v 1. - 3. třídě

iva.rampichova@scioskola.cz

Petrsalek.Com DSC7668 200X300

Tereza Hlinková
průvodkyně v 1. - 3. třídě

tereza.hlinkova@scioskola.cz

Břetislav Brtník

Břetislav Brtník
průvodce v 1. - 3. třídě

bretislav.brtnik@scioskola.cz

Barbora Čechová

Barbora Čechová
asistentka v 1. - 3. třídě

barbora.cechova@scioskola.cz

Vita Bokoc

Vita Bokoc
asistentka v 1. - 3. třídě

vita.bokoc@scioskola.cz

Radim Langer

Radim Langer
asistent v 1. - 3. třídě

radim.langer@scioskola.cz

Ljubica Dukoska
asistentka v 1. - 3. třídě

ljubica.dukoska@scioskola.cz

1009 Foto

Markéta Misíková
průvodkyně v 4. + 5. třídě

marketa.prokopcova@scioskola.cz

Daniel Černohorský
průvodce ve 4. + 5. třídě

daniel.cernohorsky@scioskola.cz

Daria Sitko

Daria Sitko
asistentka v 4. + 5. třídě

daria.sitko@scioskola.cz

Kateřina Burčková

Kateřina Burčková
průvodkyně na 2. stupni

katerina.burckova@scioskola.cz

Jana Váňová

Jana Váňová
průvodkyně na 2. stupni

jana.vanova@scioskola.cz

Klára Perlíková

Klára Perlíková
průvodkyně na 2. stupni

klara.perlikova@scioskola.cz

Přemek Danda

Přemek Danda
průvodce na 2. stupni

premek.danda@scioskola.cz

Image (1)

Jan Malina
průvodce na 2. stupni

jan.malina@scioskola.cz

Tomáš Hurdálek

Tomáš Hurdálek
průvodce na 2. stupni

tomas.hurdalek@scioskola.cz

Jan Kašík

Jan Kašík
průvodce na 2. stupni

jan.kasik@scioskola.cz

Kačka 200X300

Kateřina Nedbalová
průvodkyně (rodičovská dovolená)

katerina.nedbalova@scioskola.cz

IMG 20221007 182154

Samantha Ewen
průvodkyně / rodilá mluvčí

samantha.ewen@scioskola.cz

Carolina Andrea Gonzáles Davis
průvodkyně / rodilá mluvčí

carolina.davis@scioskola.cz

Filip Djurišić
průvodce / rodilý mluvčí

filip.djurisic@scioskola.cz

Philip Strammer
průvodce / rodilý mluvčí

philip.strammer@scioskola.cz

Eva Svobodová
koordinátorka klubu

e.svobodova@scioskola.cz

Tereza Šůstková
průvodkyně v klubu

tereza.sustkova@scioskola.cz

Liubov Stoika
průvodkyně v klubu

liubov.stoika@scioskola.cz

Kristýna Bezděková

Kristýna Bezděkova
speciální pedagožka

kristyna.bezdekova@scioskola.cz

Karin Hlaváčová
školní psycholožka

karin.hlavacova@scioskola.cz

Jan Juhaňák
průvodce a metodik prevence

jan.juhanak@scioskola.cz

IMG 3240

Veronika Majerová
speciální pedagožka (rodičovská dovolená)

veronika.majerova@scioskola.cz

Katka M

Kateřina Merunková
průvodkyně

katerina.merunkova@scioskola.cz

8369C45A 5130 4F48 8C33 D5920063115A

Barbora Bártová
průvodkyně

barbora.bartova@scioskola.cz

Fotka Medailonek

Vendula Szlauerová
průvodkyně

vendula.szlauerova@scioskola.cz